KONFERENCJA W BAKU

DNIA 22 MAJA 2015 ROKU ODBYŁA SIĘ KONFERENCJA W AZERBEJDŻANIE PREZENTUJĄCA POLSKI POTENCJAŁ EKSPORTOWY ORAZ PERSPEKTYWY WSPÓŁPRACY W RAMACH BRANŻ: SPOŻYWCZEJ, BUDOWLANEJ I TRANSPORTOWEJ. UCZESTNICY KONFERENCJI – PRZEDSTAWICIELE AZERSKICH FIRM, STOWARZYSZEŃ BIZNESOWYCH I MEDIÓW MIELI MOŻLIWOŚĆ SKOSZTOWANIA POLSKICH SPECJAŁÓW PODCZAS KRÓTKIEJ DEGUSTACJI.

Konferencja odbyła się w Baku Expo Center w Baku. Po uroczystym przywitaniu audytorium, swoim wystąpieniem konferencję uświetnił gość honorowy Ambasador RP w Baku Pan Marek Całka. Konferencję moderował prezenter telewizyjny Carspian International Broadcasting Company w Baku Pan Vladyslav Vashychyshyn.

W roli prelegentów, ekspertów od wybranych gałęzi polskiej gospodarki wystąpili: Pan Jerzy Henke – Prezes Zarządu Abplanalp Consulting Sp. z o.o. , specjalista w branży rolno-spożywczej, rolniczej oraz przemysłu elektro-maszynowego, Pani Adriana Rudnicka – Dyrektor w firmie Ewa-bis Sp. z o.o., Pan dr Tomasz Budziak – Członek Zarządu w firmie ICOPAL S.A., Pan Dariusz Skotnicki – Dyrektor Marketingu Rynku Wschodniego w firmie Pesa Bydgoszcz S.A. oraz Pan Włodzimierz Czerlunczakiewicz – Dyrektor ds. Rynków Wschodnich w firmie Tines Capital Group S.A.

W konferencji wzięło udział prawie siedemdziesiąt przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji branżowych i rządowych. Po wystąpieniach i panelu dyskusyjnym odbyły się spotkania networkingowe, dające możliwość zapoznania się z ofertą blisko dwudziestu polskich przedsiębiorców, którzy przybyli na konferencję do Baku w ramach misji gospodarczej.